Na Vlasinskom jezeru, u periodu od 23-25. avgusta ove godine održana je četvrta radionica u Fazi 3 projekta „Sindikat u zaštiti prava zaposlenih“

Četrdeset dvoje predsednika sindikata i sindikalnih aktivista uzelo je učešće u četvrtoj radionici u Fazi 3 projekta.

Tema ove radionice bilo je kolektivno pregovaranje, neiscrpna tema svih sindikalnih aktivista. Ovoga puta, tema kolektivnog pregovaranja sagledana je kroz praktične primere komunikacije u kolektivnom pregovaranju.

Učesnici su sa velikim interesovanjem ali i uz mnoštvo praktičnih primera iz ličnog iskustva, pratili ovu radionicu.

Sama radionica je ocenjena kao veoma uspešna, a sledeća, na kojoj će se ova tema nastaviti,  najavljena je za drugi deo septembra ove godine.