Održan još jedan trening za obuku sindikalnih aktivista u projektu Sindikat uzaštiti prava zaposlenih

U periodu od osmog do desetog juna, Savez samostalnih sindikata za više opština leskovac, održao je još jedan trening za sindikalne predsednike i aktiviste. Tema treninga je bila: Sindikat u zaštiti prava zaposlenih – uloga kolektivnih ugovora u ostvarivanju prava zaposlenih. I ovog puta, sindikalni predstavnici su pokazali znatnu zainteresovanost za obrađivanu temu. Primerima iz svog iskustva u sindikalnim organizacijama dali su praktične smernice za dalji rad u ovom projektu.

Na Drini ćuprija

U trenucima odmora, sindikalni predstavnici posetili su Mećavnik u podnožju Tare i Višegrad – u susednoj Republici Srpskoj.

Crkva Svetog Lazara na trgu Petra II Petrovića Njegoša